משטחי עבודה למטבח – הכירו את כל הסוגים

האוכל הם אחד מהתרחישים שהופכים את חיינו למרגשים יותר, מעניינים, ועם הרבה מאוד אהבה ויושרה. לעיתים מסוימות, חלק מהאנשים רואים בעבודות המטבח כמעין "חופש" או רוגע בחייהם הפרטיים. אוהבים לבשל הרבה? משטחי עבודה למטבח יהיו הבחירה הטובה ביותר עבורכם. את משטח העבודה יש לבחור לפי סוג החומר המועדף והנכון, על פי הגודל הרצוי והרלוונטי, וכמובן לפי מדדי העיצוב והנוחות. במאמר זה, נציג לבחירתכם שלושה סוגים שונים ומגוונים של משטחי עבודה למטבח, הבחירה היא לרשותכם.

משטח עבודה למטבח מסוג שיש

שיש היא אבן חזקה מאוד אשר נוצרת כתוצאה מחום או מלחץ גבוהה במיוחד, מדובר במשטח הנפוץ ביותר. משטח עבודה מסוג שיש הוא עמיד לתנאי העבודה במטבח, הוא יוקרתי ויפה מאוד, וניתן להתאמה בקלות. המשטח משלב צבעים כהים ובהירים כאחד, עיצוב יוקרתי ומגוון מכל בחינה, זה בדיוק מה שתקבלו. משטח עבודה למטבח מסוג אבן קיסר נחשב כאחד מהמשטחים הטובים והיפים ביותר שניתן למצוא, היא עמידה. משטח עבודה מסוג שיש נפוץ במטבח, בעיקר בזכות עמידות טמפרטורות גבוהות, עמידות לכתמים, ואבק. אם אתם מחפשים תנאי עבודה טובים יותר, משטח עבודה שיש יספק לכם את התמורה הטובה למחיר. בנוסף, ניתן לחסוך עלויות בקניית משטח עבודה דמוי שיש, המחירים תלויים בסוג המשטח והחומר.

משטח עבודה למטבח מסוג נירוסטה

נירוסטה (פלדת אל חלד) היא אחת מהחומרים הטובים והנפוצים ביותר בעולם ליצירת משטחים וריהוט. משטח עבודה למטבח מסוג נירוסטה הוא העדיף ביותר, נירוסטה התחילה ממתכת קשה, ועד היום נפוצה בקרב מטבחים, שפים פרטיים, בתים פרטיים, וכמובן עסקים. משטח עבודה נירוסטה יספק לכם עמידות טובה בפני חלודה ושריטות, עמידות מפני אש ומים, ועמידות כללית בפני חומרים אחרים. בנוסף, משטח נירוסטה קל לשינוי והתאמה ומספק עיצוביות ברמה הגבוהה ביותר. לנוחיותכם, לבחירתכם, תוכלו להזמין בצורה קלה ופשוטה משטחי נירוסטה בהזמנה לפי מידה, לפי הגודל הרצוי במטבח, ולפי הצורה המועדפת.

משטח עבודה למטבח מסוג עץ

משטח עבודה עץ למטבח הינו משטח נדיר, לא נפוץ דיו, ועדיין מספק את סגולותיו לשפים ואנשי מטבח. המשטח עשוי מעץ חזק ועמיד, עץ אלון או סוג אחר שעמיד דיו למים ולטמפרטורה ברמה הגבוהה שיש. חולשתו הגדולה של משטח עבודה מסוג עץ היא השריטות, יש להתנהג במשטח העבודה בעדינות רבה. במרבית מהמקרים, משטח העבודה מסוג עץ נועד לאכילה ליד המטבח, להכנת תבשילים וסלטים, והוא לא משמש באף צורה כתחליף למשטח שיש או נירוסטה. אם זאת, משטח עבודה מעץ מעוצב דיו, יוקרתי, ונפוץ בבתים חדשים בישראל ובעולם. בחירה במשטח עץ תהיה רלוונטית עבור מטבחים גדולים ולא קטנים.

Leave a comment

Call Now Button
Open chat