מפתיע כמה שזה משפיע ארון אמבטיה או כיור למטבח / ניר אפגן

אנחנו ב " אפגן דיל " רוצים לתת לכם רק נגיעה על קצה המזלג, ולעשות קצת סדר במותגים לאמבטיה ולמטבח באיכויות השונות. לאף אחד מאתנו אין מושג שמפתיע כמה שזה משפיע מה לבחור או איפה לרכוש ? ואיך נדע מה טוב עבורנו ? ומהיכן להתחיל ?

אלפי פעולות המתרחשות בגופנו מדי שנייה לא היו מתרחשות ללא בקרת ההורמונים בגוף. פעולות פיזיות, התנהגותיות ורגשיות מיוחסות לביקורת העצמית שלנו, שהגוף מייצר. למרות זאת, רבים מאתנו אינם מייחסים את השינויים במצבי הרוח ובהתנהגויות חברתיות לשינויים בכמות האגו שבנו

האם העידן המודרני משפיע על הקניות שלנו לבית?

ולמה ?

אף על פי שאנחנו חושבים שאנו תמיד צודקים הקדמה והנראות בחברה חזקים יותר מאתנו.

והתשובה היא אחת "אדרנלין" להראות טוב יותר מהאחר, כי אנו תמיד במרדף אחרי עצמנו מבלי לשים לב.

כולנו מכירים את התחושה שהלב הולם בחוזקה ואנו מתנשמים בכבדות או מתחילים להזיע. בדרך כלל אנו מפרשים שינויים גופניים כאלה חרדה, או כסימן לכך שאיננו מתמודדים היטב עם הלחץ. אבל מה אם היינו רואים אותם כסימנים לכך שהגוף נמלא מרץ ומכין אותנו לעמוד באתגר כניסה לבית החדש, שיפוץ האמבטיה, החלפת המטבח, או קנייה קטנה של פינת ישיבה למרפסת או לגינה ?

חיינו מלאים בחוויות מלחיצות, כך שהשינוי הבודד הזה עשוי להיות ההבדל בין מתח  לחיים טובים ביקור באתר "אפגן דיל" נצלו את מה  שנגלה לכם במקרה כזה שיש חשיבות רבה לאופן שאנו רוכשים מותגים לבית במחירים זולים ולא מפרשים את נושא כמתח או כחרדה.

Leave a comment

Call Now Button
Open chat