מטבחי חוץ לגינה – כל היתרונות הנלווים

בשנים האחרונות, הרבה מאוד פעילויות וחגיגות מתרחשות בגינה, בקצה החיצוני של הבית, החצר למעשה. בעקבות זאת, אנחנו נדרשים לקנות ציוד שמתאים את עצמו לתנאים ולסביבה, הכירו את מטבחי חוץ לגינה. המטבחים מיועדים לסביבה חיצונית, הם כוללים הכל מהכל, והם נוחים ומעוצבים להפליא. רגע לפני הרכישה, כדאי להבין במה מדובר, מהם מטבחי חוץ לגינה ומהם בעצם היתרונות הנלווים, כל התשובות כאן.

Read more

משטחי עבודה למטבח – הכירו את כל הסוגים

האוכל הם אחד מהתרחישים שהופכים את חיינו למרגשים יותר, מעניינים, ועם הרבה מאוד אהבה ויושרה. לעיתים מסוימות, חלק מהאנשים רואים בעבודות המטבח כמעין "חופש" או רוגע בחייהם הפרטיים. אוהבים לבשל הרבה? משטחי עבודה למטבח יהיו הבחירה הטובה ביותר עבורכם. את משטח העבודה יש לבחור לפי סוג החומר המועדף והנכון, על פי הגודל הרצוי והרלוונטי, וכמובן לפי מדדי העיצוב והנוחות. במאמר זה, נציג לבחירתכם שלושה סוגים שונים ומגוונים של משטחי עבודה למטבח, הבחירה היא לרשותכם.

Read more

אמבטיה

מפתיע כמה שזה משפיע ארון אמבטיה או כיור למטבח / ניר אפגן

אנחנו ב " אפגן דיל " רוצים לתת לכם רק נגיעה על קצה המזלג, ולעשות קצת סדר במותגים לאמבטיה ולמטבח באיכויות השונות. לאף אחד מאתנו אין מושג שמפתיע כמה שזה משפיע מה לבחור או איפה לרכוש ? ואיך נדע מה טוב עבורנו ? ומהיכן להתחיל ?…

Read more

כתבה פח אשפה/ ניר אפגן

בכל בית צריך פח אשפה (עירייה) אנחנו ב "אפגן דיל" רוצים לתת לכם רק נגיעה על קצה המזלג, ולעשות קצת סדר בסוגי הפחים והאיכויות השונות. לאף אחד מאתנו אין מושג איזה מבחר סוגים מחכה לו, ומה לבחור? איך נדע מה נכון עבורנו? ומהיכן להתחיל ?

עד לא שנים מזמן, פח האשפה היה מיכל  דלי שחור שישים או שמונים ליטר, והוא הוסתר היטב מבנה בטון ומכסה פח.

פחים גדולים היו בעיקר נחלתם של הבניינים המשותפים, כיום פחי האשפה הפכו משחורים לירוקים צהובים כתומים ואפילו סגולים, לכל צבע יש משמעות, ואפילו הוסיפו להם גלגלים.

פח אשפה ירוק – פסולת אשפה אורגנית, פח אשפה כתום – אריזות,  פח אשפה כחול – נייר וקרטון, פח אשפה צהוב – בקבוקי פלסטיק

פח אשפה סגול – זכוכית,  פח אשפה חום – שכשל בארץ היה מיועד לפסולת אורגנית, כל הפחים בנפחים   240 ליטר360 ליטר1100 ליטר.

חיפוש ברשת מעלה מגוון של פחי אשפה עיריות, כולם בנפחים אלו אבל לכל רשות שיטות פינוי שונות והעדפת גודל פח אשפה שונה, לכן רצוי לדעת קודם לפני הרכישה איזה פח אשפה מועדף ע"י העירייה.

לפחי האשפה גדלים שונים ומאידך איכויות שונות, כולם צריכים ועומדים בתקן האירופי, היום מייבאים לארץ בגלל מלחמת המחירים בשוק, פח אשפה (עירייה) שעומד בתקן אבל באיכות ירודה יותר.   

בשנים האחרונות יש עלייה מטאורית בצריכת הפחים בנפחים הגדולים, כי אנחנו מייצרים הרבה יותר זבל ארוז מהסופר מאשר זבל אורגני.

אם בעבר התאים לנו פח של שמונים ליטר, במשפחה סטנדרטית כיום 240 ליטר אינו מספיק וזאת בשל נפח הפסולת  שאני צורכים.

כיום אי אפשר להסתפק בפחים קטנים רק בפחים הגדולים יותר.

מגוון פח אשפה (עיריות) גדול, ועל כן עליך לבחור פח אשפה מתאים.

להלן סוגי פחי האשפה:

פח אשפה ירוק 240 ליטר (עירייה)

פח אשפה ירוק 360 ליטר (עירייה)

פח אשפה ירוק 1100 ליטר (עירייה)

פח אשפה ירוק 1100 ליטר עם רגלית (עירייה)

Read more

בכל בית צריך ארון אמבטיה/ניר אפגן

בכל בית צריך ארון אמבטיה אנחנו ב "אפגן דיל" רוצים לתת לכם רק נגיעה על קצה המזלג, ולעשות קצת סדר בתוך כל הלחץ של השיפוץ. לאף אחד מאתנו אין מושג איזה מבחר ענק מחכה לו, מה לבחור? איך נדע מה נכון עבורנו? מהיכן להתחיל? כמה אחסון…

Read more

Call Now Button
Open chat